Pruszcz Gdański kontakt
kontakt
Pruszcz Gdański mapa
mapa
Pruszcz Gdański transport
transport
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Pruszcz Gdański
BOK
Pruszcz Gdański Biuletyn Informacji Publicznej
BIP
Platforma zakupowa

Książka telefoniczna

Urząd Gminy Pruszcz Gdański
ul. Wojska Polskiego 30
83-000 Pruszcz Gdański

Sekretariat: (58) 692 94 21

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 593 21 40 699
REGON
191674931

 

 

Numery telefonów w Urzędzie Gminy Pruszcz Gdański

Imię i nazwisko Stanowisko Nr
pokoju
Nr. Tel.

 

Parter

Damian Kamrowski Biuro Podawcze 0 (58) 692 94 54
Barbara Gałecka Promocja Gminy 7 (58) 692 94 29
Sebastian Jasiak Stanowisko ds.informatyki 7 (58) 692 94 29
Jan Piotrowski
Promocja Gminy i PR 7 (58) 692 94 29
Marzena Maciuk Stanowisko ds. pozyskiwania funduszy strukturalnych 10a (58) 692 94 30
Izabela Kicińska Stanowisko ds. pozyskiwania funduszy strukturalnych 10a (58) 692 94 30
Beata Rembisz Stanowisko ds. zamówień publicznych (PRZETARGI) 10b (58) 692 94 20
Justyna Majewska Stanowisko ds. zamówień publicznych (PRZETARGI) 10b (58) 692 94 20

 

Referat Finansowy

Elżbieta Sobotka Kierownik 6 (58) 692 94 44
Marzena Skoczylas

Księgowość Budżetowa

6 (58) 692 94 44
Monika Kraska Wymiar Podatków 1 (58) 692 94 32
Stefania Tarnowska Wymiar Podatków 1 (58) 692 94 32
Małgorzata Chmielarczyk Księgowość Dochodów Budżetowych 2 (58) 692 94 35
Mariola Jabłecka Księgowość Podatkowa 2 (58) 692 94 35

Renata Froncek

Księgowość Budżetowa

5

(58) 692 94 23

Anna Kwiatkowska Księgowość Budżetowa 5 (58) 692 94 38

Mariola Szykuła-Gryc

Stanowisko ds. Windykacji Należności

3

(58) 692 94 38

Danuta Herman
Kasa, Płace 4 (58) 692 94 34

 

I piętro

Justyna Kiedyk
Inspektor ds. społecznych 11 (58) 692 94 39
     
       
Bożena Chodkowska Stanowisko ds. społecznych 13 (58) 692 94 48
Elżbieta Zajączkowska Radca prawny 14 (58) 692 94 49
Henryk Stenka Radca prawny 14 (58) 692 94 49
Robert Dargiewicz Radca prawny 14 (58) 692 94 49
Teodozja Skiba
Stanowisko ds. kontroli wewnętrznej 15 (58) 692 94 36
Marta Rolska Stanowisko ds. rolnictwa i melioracji 17 (58) 692 94 25
Kamil Naczk
Stanowisko ds. ochrony środowiska     17    (58) 692 94 25
Marek Tułowiecki Stanowisko ds. wojskowych, zarządzania kryzysowego i przetwarzania informacji niejawny 17 (58) 692 94 72

fax(58) 692 94 26
Anna Ortyl Kadry 18 (58) 692 94 31
Lidia Gitler
Stanowisko ds. społecznych 18 (58) 692 94 31
       
       

 

Referat Spraw Obywatelskich

Marta Karc

 

Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich

Działalność Gospodarcza

22

(58) 692 94 53

Wojciech Leszczyński

Komunikacja Gminna

22

(58) 692 94 53

Mariola Rudomina
Stanowisko ds. dowodów osobistych 23 (58)692 94 46
Iwona Kaczmarek
Stanowisko ds. ewidencji ludności 23 (58) 692 94 27
       

 

Referat Inwestycji i Remontów

Anna Warakomska

 

P.O. Kierownika

Remonty Budynków Oświatowych i Komunalnych

19

(58) 692 94 37

Paweł Czajkowski

Drogownictwo

19

(58) 692 94 37

       
Joanna Falasa Drogownictwo 20 (58)692 94 41
       
Adam Futrzyński Drogownictwo 20 (58) 692 94 42
Michał Jaruga Utrzymanie Dróg 21

(58)692 94 71

Adam Borowski  Utrzymanie Dróg 21 (58)692 94 71

 

II Piętro

Magdalena Kołodziejczak Wójt 31 (58) 692 94 21
Daniel Kulkowski Zastępca Wójta  32 (58) 692 94 21

Marta Nowicka

Małgorzata Grzegorczyk

Kancelaria Rady Gminy

Sekretarz

29

28

(58) 692 94 43

(58) 692 94 33

Mirosława Lica Skarbnik 26 (58) 692 94 51

Monika Sieniek

Sekretariat

30 (58) 692 94 21

 

Referat Gospodarki Przestrzennej i Rozwoju Gminy

Krzysztof Miliński Kierownik 27 (58) 692 94 47
Krystyna Pacewicz Gospodarka Nieruchomościami 25 (58) 692 94 28

Magdalena Bielińska

Urszula Twarowska

Zagospodarowanie Przestrzenne

Zagospodarowanie Przestrzenne

25 (58) 692 94 28
Bogumiła Dąbrowska Geodezja 24 (58) 692 94 22
Łukasz Jurgielewicz
Gospodarka Nieruchomościami 24 (58) 692 94 22

 

Referat Gospodarki Komunalnej

z siedzibą: Rotmanka ul. Sportowa 25 (budynek spółki Eksploatator)

Katarzyna Kwiatek

Kierownik , Gospodarka Lokalowa

 

(58) 692 94 56

Michał Waga Gospodarka Energetyczna   (58) 692 94 61
Patrycja Weihs Ochrona Środowiska i Przyrody   (58) 692 94 59
Adrian Jaguś Eksploatacja obiektów i terenów gminnych   (58) 692 94 59
Justyna Kaczmarek-Jaguś Gospodarka Odpadami   (58) 692 94 60
Agnieszka Łepek
Gospodarka Odpadami   (58) 692 94 60

 

Wniosek o wymeldowanie - dygas

Drukuj